Vrácení zboží

Výrobky zakoupené v internetovém obchodě máte možnost vrátit v rámci 14denní zákonné lhůty. Spotřebitel musí při využití tohoto práva na odstoupení prokázat existenci kupní smlouvy, což lze nejlépe zasláním dokladu o koupi (faktura).

Adresa centrálního skladu:

HS Flamingo s.r.o.
třída Osvobození 65
550 01 Broumov

Balení vráceného zboží

Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Uveďte zboží do původního stavu tak, aby bylo vrácené zboží nepoškozené, bez známek opotřebení a kompletní, přejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Zásilku zasílejte bez dobírky a doporučujeme ji pojistit, neboť Prodávající nemůže nést odpovědnost za případnou ztrátu či poškození vraceného zboží při přepravě zpět.

Platba zpět

Peníze za zboží a nejlevnější přepravu Vám internetový Prodejce zašle na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 30 dnů od doručení zboží zpět Prodejci. Náklady na vrácení zboží jsou v tomto případě na straně kupujícího.

Obal

Obal je součástí koupené věci. Kupující odpovídá pouze za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti.

Jaké dokumenty přiložit

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u daného internetového Prodejce.

Reklamace

Kde reklamovat výrobky HS Flamingo

Reklamace na výrobky HS Flamingo (Aquaflam, Masterflamme, Flamingo) můžete uplatňovat přímo s výrobcem HS Flamingo s.r.o. Urychlíte tak celý proces a odstraní se tím případný komunikační šum přes další osobu.

Jak reklamovat

Zašlete nám e-mail na reklamace@hsflamingo.cz a přiložte k němu doklad o koupi. Pro urychlení doporučujeme zaslat fotografii CE štítku, který naleznete na zadní straně výrobku. Z CE štítku jsme schopni rychle Váš výrobek spárovat se systémem a dohledat kompletní výrobní historii. Reklamaci můžete samozřejmě podat i písemnou formou nebo se zastavit osobně.

Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s Kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se Kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu.

V případě uplatňování reklamace na rozbité zboží vlivem nešetrné přepravy, je potřeba vše vypsat do přepravního protokolu přepravce. Pokud budete uplatňovat reklamaci na rozbité zboží vlivem přepravy bez jakéhokoli sepsání věci s řidičem, nebude taková reklamace uznána.

Podání reklamace

Pokud chcete zahájit reklamační řízení, vyplňte a odešlete nejprve nasledující formulář. Jakmile zaneseme Vaši reklamaci do naší databáze, budete informování na Vaši e-mailovou adresu.

K formuláři prosím připojte fotografie závady/poškození a kopii faktury!

V případě poškození při přepravě od Vás budeme potřebovat potvrzený přepravní list se zapsanou závadou.