Profil společnosti HS Flamingo

Společnost HS Flamingo s.r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Distribuce je vedena přes tři hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam a Masterflamme. Jsme ryze českou společností se silným zázemím a dynamickým tahem na branku.

Cílem naší společnosti je vytvářet takové produktové portfolio, které svou kvalitou, cenou a komplexností uspokojí jak profesionály působící v tomto oboru, tak i naše koncové zákazníky. HS Flamingo je silná a moderní společnost která díky zkušenostem a postavení na českém trhu nabízí mnoho nadstandardních služeb jak pro velkoobchodní odběratele, tak svým koncovým zákazníkům.

Kariera-HS-Flamingo-B

Naše společnost je velice úspěšná při dobývání evropského trhu, kde už si vytvořila své postavení a stále ho rozšiřuje. Zahraničním partnerům nabízíme velice kvalitní produkt, který obstojí v celosvětové konkurenci.

Náš příběh

Bylo nám 22 a 33 let, dva kamarádi z taxíku. Ten starší stavěl dům a sháněl krbovou vložku. Sehnal, ale až ve Francii. Řekl mladšímu: ”Budeme je dovážet?”. Takhle jednoduše to začalo. Cesta byla trnitá, zajímavá, byla to výzva, sen o velkém podnikání. Povedlo se. Jsme stále tu. Vyrábíme, dovážíme, cesta je ještě trnitější a o to zajímavější:) Jsme tu pro vás, abychom nabídli to nejlepší a k tomu vždy něco navíc.
Wide view image of three business people making a tower of woode

Založení HS Flamingo

Vznikají plány, rozjíždí se spolupráce s dodavateli a odběrateli. Začínáme s dovozem zboží a o rok později zakládáme společnost HS Flamingo s.r.o.

2009-2

Od dovozu k vlastní výrobě

V roce 2009 jsme vyrobili první výrobek: Krbová kamna HS Flamingo. A začali ho propagovat, prodávat, vyšlapávat mu cestičku a doufat, že uspěje mezi evropskou konkurencí. Nyní se jich přes prodalo více než 10.000 kusů. Děkujeme

2010

Vzniká značka Aquaflam

Píše se rok 2010 a krbové vložky Aquaflam se stávají velkým pojmem. Podařilo se nám vyvinout unikátní systém spalování a předání tepla. Vložky s maximálním výkonem 21 kW do vody jsou do dnes velice žádané po celé Evropě. Poprvé vystavujeme na stavebním veletrhu v Brně.

2012

Z krbových vložek ke kamnům

Velká poptávka nás přiměla k rozšíření sortimentu také o krbová kamna Aquaflam. Zachovali jsme spalovací komoru a přidali moderní opláštění. Správná volba, která nás posunula dále. O rok později vystavujeme v německém Frankfurtu na ISH.

2013

Aquaflam Vario

Další novinka – variabilní výměník. Teplovodní i teplovzdušná verze. Celkem 4 designy, s dlažbou nebo lakované. Úspěšný produkt, který poptává většina zákazníků především ve střední Evropě. Vzniká web aquaflam.cz

2014

Trubková kamna Masterflamme

Trochu jsme technologicky a designově odbočili, ale připadalo nám to zajímavém a praktické. Panoramatické sklo, krásný pohled na plameny. Pro někoho dílenská kamna, pro druhého designový kontrast do obývacího pokoje. Poprvé vystavujeme na veletrhu krbů a kamen v italské Veroně.

2015

Otevřeli jsem obchodní kancelář v Hradci Králové

Pocházíme z krásného regionu v pohraničí, ale schopní lidé žijí nejen tu. Snažíme se přiblížit i těm, kteří to k nám mají dál. Otevíráme obchodní kancelář v Hradci Králové.

2016

Kamna Flamingo Deluxe

Spolupráce s Pražským UMPRUMem přinesla krbová kamna Flamingo DELUXE. Naše vlajková loď přináší osvěžení sortimentu v podání nového designu, ale především v perfektním hoření. Začínáme úzce spolupracovat se studenty vysokých škol.

2018

Kachle jsou IN

Začínáme používat kachle. Jako první vznikají kamna Bali v rustikálním vzhledu. Vzor kachle nese název zpovědnice a vznikl v našem designovém studiu. Postupně chystáme další modely v moderním vzhledu.

9999

Máme jasné cíle

Na vývoji spolupracujeme s vysokými školami po vzhledové i funkční stránce. Stále máme mnoho nápadů a stále nás to baví. Nechte se překvapit, novinek bude opravdu hodně...

krbove-vlozky-flamingo-rada

Krbové vložky Flamingo

Náročný vývoj se podařilo úspěšně dokončit. Na světě jsou krbové vložky s unikátním spalováním po celé ploše komory. Díky snadnému ovládání a velmi komfortnímu otevírání jsou vložky Flamingo jedničkou na trhu.

eko-kom-logo
Spo­leč­nost HS Fla­min­go s.r.o. je za­po­je­na do sys­té­mu sdru­že­né­ho pl­ně­ní EKO-KOM pod kli­ent­ským čís­lem F00060816. Tento sys­tém, za­lo­že­ný na spo­lu­prá­ci pod­ni­ků, měst a obcí za­jiš­ťu­je, aby od­pa­dy z po­u­ži­tých obalů byly spo­tře­bi­te­lem vy­tří­dě­ny, sve­ze­ny sbě­ro­vou tech­ni­kou, do­tří­dě­ny a ko­neč­ně vy­u­ži­ty jako dru­hot­ná su­ro­vi­na nebo pří­pad­ně jako zdroj ener­gie.
logo-zelena-firma-smal
Jsme sou­čás­tí pro­jek­tu Ze­le­ná firma® - ochra­na ži­vot­ní­ho pro­stře­dí a eli­mi­na­ce ne­ga­tiv­ní­ho do­pa­du lid­ských čin­nos­tí po­mo­cí efek­tiv­ní­ho za­bez­pe­če­ní zpět­né­ho od­bě­ru a efek­tiv­ní recyk­la­ce od­pa­dů elek­tric­kých a elek­tro­nic­kých za­ří­ze­ní. Pro veš­ke­rá elek­tric­ká a elek­tro­nic­ká za­ří­ze­ní vy­rá­bě­ná a do­vá­že­ná fir­mou HS Fla­min­go s.r.o. je v ceně za­hr­nut recyk­lač­ní po­pla­tek REMA sys­té­mu.
1200px-Flag_of_Europe.svg

HS Flamingo s.r.o.

Testování stavebního výrobku určeného k vytápění místností je spolufinancován Evropskou unií.

1200px-Flag_of_Europe.svg

HS Flamingo s.r.o.

Spalovací zařízení na pelety s akumulační funkcí zdravého sálavého tepla a automatickou regulací hoření je spolufinancován Evropskou unií.

1200px-Flag_of_Europe.svg

HS Flamingo s.r.o.

Vývoj nového typu interiérových kamen do nízkoenergetických a pasivních domů je spolufinancován Evropskou unií.

1200px-Flag_of_Europe.svg

HS Flamingo s.r.o.

Vývoj sporáku na tuhá paliva s keramickým obkladem a regulací teploty pro pečení Smart Heat

Kontakt

HS Flamingo s.r.o.,
třída Osvobození 65, 550 01 Broumov

Tel.: +420 491 422 647
Fax: +420 491 521 140
E-mail: info@hsflamingo.cz

Pondělí až pátek: 9:00 - 16:00
Sobota, neděle: zavřeno

Design: Pavel Křivka

@ 2019 – 2024 HS Flamingo s.r.o. Všechna práva vyhrazena