Profil společnosti HS Flamingo

Společnost HS Flamingo s.r.o. je českým výrobcem vysoce kvalitních krbových kamen a krbových vložek. Distribuce je vedena přes tři hlavní prodejní značky Flamingo, Aquaflam a Masterflamme. Jsme ryze českou společností se silným zázemím a dynamickým tahem na branku.

Cílem naší společnosti je vytvářet takové produktové portfolio, které svou kvalitou, cenou a komplexností uspokojí jak profesionály působící v tomto oboru, tak i naše koncové zákazníky. HS Flamingo je silná a moderní společnost která díky zkušenostem a postavení na českém trhu nabízí mnoho nadstandardních služeb jak pro velkoobchodní odběratele, tak svým koncovým zákazníkům.

kariera-HC-Flamingo-

Naše společnost je velice úspěšná při dobývání evropského trhu, kde už si vytvořila své postavení a stále ho rozšiřuje. Zahraničním partnerům nabízíme velice kvalitní produkt, který obstojí v celosvětové konkurenci.

Náš příběh

Bylo nám 22 a 33 let, dva kamarádi z taxíku. Ten starší stavěl dům a sháněl krbovou vložku. Sehnal, ale až ve Francii. Řekl mladšímu: ”Budeme je dovážet?”.

Takhle jednoduše to začalo. Cesta byla trnitá, zajímavá, byla to výzva, sen o velkém podnikání. Povedlo se. Jsme stále tu. Vyrábíme, dovážíme, cesta je ještě trnitější a o to zajímavější:) Jsme tu pro vás, abychom nabídli to nejlepší a k tomu vždy něco navíc.

Wide view image of three business people making a tower of woode

Založení HS Flamingo

Vznikají plány, rozjíždí se spolupráce s dodavateli a odběrateli. Začínáme s dovozem zboží a o rok později zakládáme společnost HS Flamingo s.r.o.

2009-2

Od dovozu k vlastní výrobě

V roce 2009 jsme vyrobili první výrobek: Krbová kamna HS Flamingo. A začali ho propagovat, prodávat, vyšlapávat mu cestičku a doufat, že uspěje mezi evropskou konkurencí. Nyní se jich přes prodalo více než 10.000 kusů. Děkujeme

2010

Vzniká značka Aquaflam

Píše se rok 2010 a krbové vložky Aquaflam se stávají velkým pojmem. Podařilo se nám vyvinout unikátní systém spalování a předání tepla. Vložky s maximálním výkonem 21 kW do vody jsou do dnes velice žádané po celé Evropě. Poprvé vystavujeme na stavebním veletrhu v Brně.

2012

Z krbových vložek ke kamnům

Velká poptávka nás přiměla k rozšíření sortimentu také o krbová kamna Aquaflam. Zachovali jsme spalovací komoru a přidali moderní opláštění. Správná volba, která nás posunula dále. O rok později vystavujeme v německém Frankfurtu na ISH.

2013

Aquaflam Vario

Další novinka – variabilní výměník. Teplovodní i teplovzdušná verze. Celkem 4 designy, s dlažbou nebo lakované. Úspěšný produkt, který poptává většina zákazníků především ve střední Evropě. Vzniká web aquaflam.cz

2014

Trubková kamna Masterflamme

Trochu jsme technologicky a designově odbočili, ale připadalo nám to zajímavém a praktické. Panoramatické sklo, krásný pohled na plameny. Pro někoho dílenská kamna, pro druhého designový kontrast do obývacího pokoje. Poprvé vystavujeme na veletrhu krbů a kamen v italské Veroně.

2015

Otevřeli jsem obchodní kancelář v Hradci Králové

Pocházíme z krásného regionu v pohraničí, ale schopní lidé žijí nejen tu. Snažíme se přiblížit i těm, kteří to k nám mají dál. Otevíráme obchodní kancelář v Hradci Králové.

2016

Kamna Flamingo Deluxe

Spolupráce s Pražským UMPRUMem přinesla krbová kamna Flamingo DELUXE. Naše vlajková loď přináší osvěžení sortimentu v podání nového designu, ale především v perfektním hoření. Začínáme úzce spolupracovat se studenty vysokých škol.

2018

Kachle jsou IN

Začínáme používat kachle. Jako první vznikají kamna Bali v rustikálním vzhledu. Vzor kachle nese název zpovědnice a vznikl v našem designovém studiu. Postupně chystáme další modely v moderním vzhledu.

9999

Máme jasné cíle

Na vývoji spolupracujeme s vysokými školami po vzhledové i funkční stránce. Stále máme mnoho nápadů a stále nás to baví. Nechte se překvapit, novinek bude opravdu hodně…