Kupujeme české produkty

Máte rádi České produkty? Společnost HS Flamingo jako jediný výrobce v Čechách je 100% českým výrobcem. Vše co děláme, děláme v České republice. Z 99,6% nakupujeme materiály v České republice. Zaměstnáváme 100% zaměstnanců trvale žijících v České republice. Jsme ČESKÝ VÝROBCE!

Na trhu s krby a krbovými kamny je mnoho importérů, ale i českých výrobců. Ti se tak mnohdy bohužel jen tváří a ve skutečnosti jsou řízeny z ciziny. Společnost HS Flamingo úspěšně překonává a v mnoha případech určuje směr těmto výrobcům. Jsme hrdí na to, že můžeme funkčně a designově uspokojit širokou poptávku českých, ale i zahraničních zákazníků. Přes 50% produkce vyvezeme po celé Evropě, kde úspěšně budujeme další zastoupení.

Značky dle země původu

HAAS+SOHN

Většinový rakouský vlastník se zaměřením na velké hobby řetězce. Společnost je zaměřena na kvantitu. Jako alternativu k těmto produktů Vám můžeme nabídnout kamna HS Flamingo nebo kamna Aquaflam VARIO.

Thorma

Slovenský výrobce opět se zaměřením na velké množství, které dodává do řetězců v Čechách a na Slovensku. Jako nejvhodnější alternativu Vám můžeme nabídnout kamna HS Flamingo

Wamsler

Německý výrobce z velké části vyrábějící ve východních zemích, především v Maďarsku. V mnoha ohledech můžeme nabídnout krbová kamna Aquaflam VARIO a HS Flamingo.

Kratki

Polský výrobce, který pokrývá kompletní výrobní portfólio a snaží se zaměřit na všechny produkty. Krbové vložkykamna Aquaflam hravě překonají kvalitu a funkčnost tohoto výrobce.

Tim Sistem

Srbský výrobce testující své výrobky v Rumunsku a Bulharsku, který atakuje nejlevnější produkty na trhu. O 200% a více kvalitnější kamna HS Flamingo se zárukou 5 let Vám budou sloužit většinu Vašeho života. 


Objednávkový systém

Kontaktujte nás

HS Flamingo s.r.o.
třída Osvobození 65
550 01  Broumov

Tel.: +420 491 422 647
Fax: +420 491 521 140
E-mail:  

RSS

Novinky

Sváteční otevírací doba

12. 12. 2018
Dovolte nám popřát veselé Vánoce, klidné svátky, bohatého ježíška a pevné zdravíčko v dalším roce 2019.

Archiv novinek© 2019, HS Flamingo s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing